Agenda /

Agenda

2019

MEI
21 Avondvierdaagse
22 Avondvierdaagse
22 ’t Oordje, kv Bolsward, 18.30 uur Primerapartij senioren
22 ’t Oordje, Wallball kaatsen kampioenschappen basisscholen 18.00 uur
23 Avondvierdaagse
24 Avondvierdaagse, slotavond met finish in het centrum v.a. 19.00 uur
24 Bibliotheek, 16.00 uur CoderDojo
24 ’t Oordje, Wallball kaatsen senioren, 19.00 uur
25 Ons Gebouw, Erik van Muiswinkel, try out, 21.30 uur
26 De Kroon Hartstocht v.a. 09.00 uur
28 t/m 1 juni Wandel Elfstedentocht, passage Bolsward donderdagochtend 30 mei
30 Martinikerk, orgelconcert Harm Hoeve, 16.00 uur
31 Roei Elfstedentocht

JUNI
01 Oldtimer 11 stedentocht
01 Roei Elfstedentocht
01 ’t Oordje, kv Bolsward, 10.00 uur Bruniapartij senioren
06 Opening fietselfstedencamping, 12.00 uur
07 Doorkomst tractor 11 stedentocht v.a. 16.00 uur
07 Sup-clinic Laag Bolwerk, t.h.v. busstation, 17.00 uur
07 Centrum Tsjillen in de sloep, 21.00-23.00 uur
07 23.00 uur Tsjillen slotact Kruiswater

08 47e mini Elfstedentocht, 09.00-14.00 uur
08 Optreden UniQcycle, stadhuis, 12.00 uur
08 Broerekerk, 13.00 – 17.00 uur shantyfestival
08 13.00 uur Waterloopballen in de gracht (Appelmarkt)
08 13.00 uur strart Benefiets 11 steden, Team Wybe
08 Optreden UniQcycle, 13.30 uur Bargefenne
08 Optreden UniQcycle, 14.45 uur Marktplein
08 Demon korfbalvereniging Westergo, 2×2 op Marktplein
08 Fietskorps Bicycle Crescendo 15.45 uur Marktplein
08 Slotact Fietskorps Bicycle Crescendo, 17.45 uur
08 Rabo Wielerronde, 19.00-21.00 uur
08 Martinikerk, ligconcert ,The Best of Einaudi’, 20.30 uur
08 Marktplein, live muziek Street Fighting Men, 21.00-23.00 uur
08 Start Stepelfstedentocht, Bargefenne, 0.00 uur
08 De Wijnberg, live muziek vann DK Danny de Boer

09 Start 2e deel Stepelfstedentocht, 10.30 uur Bargefenne
09 Tsjillen te water, ludieke supwedstrijd 11.00 uur, gracht Appelmarkt
09 Koopzondag 11.00-17.00 uur
09 Groot- Kleinzand, rommnelmarkt 12.00-16.00 uur
09 Rijkstraat, rijden op elektrische dieren 13.00-16.00 uur
09 Waterloopballen in de gracht (Appelmarkt), 14.00-17.00 uur
09 Marktplein, finish Benefiets 11 steden, team Wybe
09 Marktplein, live muziek van Deadline, 16.00-20.00 uur
09 Bargefenne, v.a. 16.30 uur finish stepelfstedentocht

10 Stadhuis, start groep 1 fietselfstedentocht, door burgemeester Jannewietske de Vries, 05.00 uur
10 Centrum, v.a. 10.00 uur doorkomst fietselfstedentocht
10 Centrum diverse winkels geopend v.a. 11.00 uur
10 Plein 1455, finish fietselfstedentocht
10 Einde Fietselfstedentocht, 24.00 uur
10 Motor 11 stedentocht, v.a. 13.30 uur

12 ’t Oordje, Wallball kaatsen jeugd, 18.00 uur
16 ’t Oordje, kv Bolsward, 11.00 uur Familiekaatsen v.d. Pol
18 Martinikerk, Zomeravondconcert Jos van der Kooy en Kees Nottrot, 20.00 uur
21 ’t Oordje, Wallball kaatsen senioren, 19.00 uur
22 ’t Oordje, kv Bolsward, 10.00 uur Bedrijfskaatsen
22 Broerekerk, Ladiesnight
23 ’t Oordje, KNKB kaatsen pupillen jongens, 10.00 uur
25 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Jan Hage
26 Heamiel met o.a. kermis, intocht, heamieldrive, ringrijderij, young creators night, Marktplein live
26 Internationaal Dansfestival, 18.30 uur intocht
27 ’t Oordje, kv Bolsward, 10.00 uur Politiekaatsen
27 Internationaal Dansfestival, 10.00 uur optreden muzikanten bij stadhuis, 11.45 uur optreden Skotsploech bij stadhuis, 15.00 uur seniorenmiddag in de sporthal
27 Heamiel met o.a. markt, heamiellunch, kindervrijmarkt, kermis, aanschuifdiner, run for kids, wielerronde, red nose run, carnivale, hea dance
28 Internationaal Dansfestival, 15.00 uur seniorenmiddag in de sporthal
28 Heamiel met o.a. circus kids event, kermis, Marktplein live, grachtenloop, concours hippique, inloopconcert, Night of The Heamiel
29 Internationaal Dansfestival, 10.45 uur optredens op Marktstraat, ’s middags optreden twee groepen tijdens Bolsstjurrich, 19.30 uur dansspektakel in de sporthal
29 Heamiel met o.a. zwemwedstrijden, ansichtkaartenbeurs, voetbalclinic, oliekoekenplons, kermis, slotavond m.m.v. Nielson, vuurwerkshow

JULI
02 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Matthias Having
06 ’t Oordje, KNKB kaatsen, 10.00 uur
07 ’t Oordje, kv Bolsward, 10.00 uur Pearkekeatsen
09 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Marco den Toom
12 ’t Oordje, KNKB kaatsen, dames hoofdklasse, 14.30 uur
13 ’t Oordje, kv Bolsward, 9.30 uur SWF partij
13 ’t Oordje, Fed. kaastsen dames/meisjes/heren/jongens, 9.30 uur
14 ’t Oordje, KNKB kaatsen, heren hoofdklasse, 11.00 uur
16 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Jean Baptiste Monnot
23 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Gert van Hoef
24 ’t Oordje, Wallball kaatsen jeugd, 18.00 uur
26 ’t Oordje, Wallball kaatsen senioren, 19.00 uur
28 ’t Oordje, kv Bolsward, 11.00 uur Vriendenpartij
30 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Everhard Zwart

AUGUSTUS
04 ’t Oordje, KNKB kaatsen, pupillen meisjes, 10.00 uur
04 KV Bolsward, 11.00 uur Habo partij in Hartwerd
06 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Thomas Trotter
13 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Martin Mans
14 ’t Oordje, kv Bolsward, 18.30 uur Avondpartij
20 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Stephen Tharp
20 ’t Oordje, Wallball kaatsen jeugd, 18.00 uur
27 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Minne Veldman
28 KV Bolsward, Straatkaatsen, 18.30 uur Bargefenne
29 KV Bolsward, Straatkaatsen, 18.30 uur Bargefenne
30 KV Bolsward, Straatkaatsen, 18.30 uur Bargefenne
17 ’t Oordje, KNKB kaatsen, welpen jongens en meisjes, 10.00 uur
31 Skeeler 11 stedentocht

SEPTEMBER
03 Martinikerk, 20.00 uur, orgelconcert Jos van der Kooy
04 ’t Oordje, Wallball kaatsen jeugd, 18.00 uur
06 ’t Oordje, Wallball kaatsen senioren, 19.00 uur
06 Kano 11 stedentocht
07 Kano 11 stedentocht
08 ’t Oordje, 11.00 uur Diekje partij
14 Broerekerk, Open Monumentendag

OKTOBER
03 Bolletongersdei
03 Broerekerk, kindervrijmarkt

December
01 Koopzondag
08 Broerekerk, wereldlichtjesdag
18 t/m 29 Broerekerk, kerststal
22 Koopzondag
26 Martinikerk, 15.00 uur, kerstorgelconcert Martin Mans

Aanvullingen/wijzigingen: info@ondernemendbolsward.nl

Elke maand onze nieuwsbrief ontvangen?

Ook samenwerken? Word nu lid

Neem contact op