Agenda /

Agenda

2019

December
07 Sint Franciscusbasiliek, Schola Cantorum, 17.00 uur vesperviering
08 Broerekerk, wereldlichtjesdag, 18.15 uur
09 Filmhuis Bolsward, Ons Gebouw, Le Grand Bain, 20.00 uur
13 Hoogstraat e.o. De Leukste Kerstmarkt, 17.00-21.00 uur
13 Marktplein, v.a. 17.00 uur Winterterras
14 Ons Gebouw, cabaret met Kasper van der Laan, 20.30 uur
14 Marktplein, v.a. 13.00 uur start en finish Santa Run
15 Marktplein, Santa Bingo v.a. 13.00 uur
15 Centrum, koopzondag 13.00-17.00 uur
18 Veerhuys, VOB leden kerstborrel, 18.00 uur
18 t/m 29 Broerekerk, kerststal
19 Filmhuis Bolsward, Ons Gebouw, 20.00 uur, Werk Ohne Autor
20 Marktplein, Apres Ski Party, 21.00-00.00 uur
21 Marktplein, Pipowagen v.a. 11.00 uur
21 Marktplein, Snowglobe 12.00-16.00 uur
21 Centrum, optreden Dickens Koor, 14.00-15.30 uur
21 Marktplein, Snowboard simulator, 13.30-16.30 uur
21 Marktplein e.o. Arrenslee, 13.30-16.30 uur
21 Martinikerk, Kerstconcert EMM en zanggroep Majim, 20.00 uur
22 Koopzondag 12.00-17.00 uur
23 Marktplein, springkussen, 13.30-16.30 uur
24 Centrum, winkels open tot 17.00 uur
24 Marktplein, Kerstman met draaiend rad, v.a. 13.00 uur
24 Marktplein, Zweefmolen, 11.00-15.00 uur
26 Martinikerk, 15.00 uur, kerstorgelconcert Martin Mans
27 Centrum After Christmas Sale (t/m 31 december)
28 Marktplein, 13.30-16.30 uur Springkussen

2020
Januari
18 Ons Gebouw, cabaret met Kees van Amstel, 20.30 uur
19 Doopsgezinde kerk, BOOG muziek met de Snippefangers, 15.00 uur
23 Filmhuis Bolsward, Ons Gebouw, 20.00uur At Eternity’s Gate
24 Marne Theater, Schoolstraat 1, theater met Inez Timmer, 20.15 uur

Februari
07 Ons Gebouw, cabaret met Pieter Jouke, 20.30 uur
14 Marne Theater, Schoolstraat 1, theater met Margje Wittermans, Nestgoud, 20.15 uur
16 Doopsgezinde kerk, BOOG muziek met Torno Tango, 15.00 uur

Maart
20 Marne Theater, Schoolstraat 1, theater met Akkers en Velden, 20.15 uur
21 Ons Gebouw, cabaret met Jan J. Pieterse, Frank van Pamelen en John Schleipen, 20.30 uur
22 Doopsgezinde kerk, BOOG muziek met The Roaring Twenties Experience, 15.00 uur

April
05 Doopsgezinde kerk, BOOG muziek met Amusementsorkest Andante, 15.00 uur
17 Marne Theater, Schoolstraat 1, theater met Solo Stories met Saskia Temmink, 20.15 uur
18 Ons Gebouw, Camarettenfestival, finalistentoernee, 20.30 uur

Mei
15 Broerekerk, Womens Night v.a. 14.00 uur
21 Broerekerk, passage Wandelelfstedentocht, stempelen
30 Broerekerk, Shantyfestival, Skomjend Wiid

Juni
01 Bolsward, centrum e.o. Fiets 11stedentocht
21 Broerekerk, concert Kamerkoor Con Amore Musica
22 t/m 28 Heamiel

Aanvullingen/wijzigingen: info@ondernemendbolsward.nl

Elke maand onze nieuwsbrief ontvangen?

Ook samenwerken? Word nu lid

Neem contact op